Nėra tinkamo flash grotuvo
Nėra tinkamo flash grotuvo
Jei programuotojas žaidžia darbo metu - reiškia, arba jis neturi ką veikti ir gauna per daug pinigų, arba jis turi ką veikti, bet gauna per mažai pinigų.
Susikurk puslapį pats - TIKRAI.LT
tvs.jpg
Galimi Turinio Valdymo Sistemos moduliai :

Kalbos. Jūs galite pateikti savo įmonės informaciją kitomis kalbomis. Valdymas bus analogiškas kaip ir informacijos pagrindine kalba, per turinio valdymo sistemą. Užsisakius šį modulį, kalbų skaičius neribojamas.

Naujienos. Norite skelbti naujienas svetainėje, bet nesate tikri, kad laiku išimsite pasenusią naujieną? Šio modulio pagalba galėsite nurodyti nuo kada iki kada bus rodoma naujiena, o senas naujienas galima saugoti archyve. Taip pat sistema sukurs sutrumpintą naujienos anonsą pagal naujienos turinį. Lankytojai galės užsisakyti naujienas el. paštu.

Galerija. Lankytojus dažnai sudomina neoficiali informacija, iš kurios galima būtų spręsti apie įmonę, kolektyvą. Šio modulio pagalba galėsite be vargo publikuoti renginio, įstaigos gimtadienio ar kitokios progos užfiksuotas akimirkas. Nuotraukas galėsite katalogizuoti pagal temas.

Katalogas. Norite paskelbti savo prekių, paslaugų ar kitą sąrašą svetainėje? Norite leisti lankytojams greitai surasti juos dominančia prekę, paslaugą, pažiūrėti jos aprašą, nuotraukas? Pasinaudokite katalogo moduliu. Jo pagalba Jūs galėsite kurti neriboto gylio katalogą, kategorizuoti prekes, paslaugas.

Diskusijos. Norite pakviesti lankytojus pasidalinti mintimis, padiskutuoti, ar konsultuotis? Virtualių diskusijų kambarys padės Jums. Lankytojai galės lengvai bendrauti tarpusavyje, ar su Jumis. Modulis skiriamas į paprastą (vienas kambarys, be registracijos ir t.t.) ir pažangų (galimi kambariai pagal pokalbių specifiką, lankytojų registravimas ir t.t.)

Atsiliepimų knyga. Norite leisti lankytojams išsakyti nuomonę apie Jūsų įstaigą, jos svetainę, prekes ar paslaugas? Galite tai padaryti. Įrankis registruos lankytojų atsiliepimus, kuriuos vėliau galėsite rūšiuoti ir pasirinkti - skelbti ar ne.

Paieška svetainėje. Jei svetainėje pakankamai daug informacijos, lankytojui gali būti pakankamai sudėtinga surasti reikiamą, ypač jei jis lankosi pirmą kartą. Todėl šio įrankio pagalba galima atlikti paiešką pagal raktinį žodį. Lankytojui bus parodytas sąrašas nuorodų į svetainės vietas, kur yra minimas ieškomas žodis.

Spausdinimo modulis. Šis modulis leis lankytojui atsispausdinti informaciją tiesiogiai iš Jūsų puslapio. Jums pageidaujant, spausdinamiems lapams galima suteikti Jūsų firminį stilių (kaip firminio blanko).

Apklausos (balsavimas). Šio modulio pagalba galėsite užduoti klausimus savo lankytojams, tokiu būdu nesunkiai gausite Jums reikalingos specifinės statistinės informacijos. Siūlome grafinį statistinės informacijos apdorojimo variantą.

Klausimai ir atsakymai. Šis įrankis padės Jums suvaldyti nesiliaujantį besikartojančių klausimų srautą. Nes galėsite nuspręsti koks darbuotojas į juos atsakys. Atsakymus į dažniausius klausimus galėsite skelbti tiesiogiai svetainėje.

Forma užklausimams. Svetainės lankytojas galės išsiųsti Jums laišką tiesiai iš svetainės, užpildęs reikiamus laukelius. Gali būti forma, skirta CV užpildymui ir išsiuntimui.

Reklamos modulis. Savo svetinėje galėsite patalpiti logotipus ar banerius su nuorodomis į kitus puslapius. Tokiu būdu galėsite pasiūlyti keistis lankytojais su kitomis svetainėmis. Arba tiesiog galėsite reklamuoti savo prekes ir paslaugas. Modulis leis automatiškai nustayti banerio rodymo laiką. Turite partnerių, rėmėjų, kuriuos nuorite reklamuoti svetainėje? Norite reklamuoti skirtingus rėmėjus ar partnerius priklausomai nuo svetainės skyriaus? Prašom. Naudodamiesi šiuo įrankiu galėsite nesunkiai priskirti reklaminius skydelius atskiriems svetainės skyriams.

Elektroninė parduotuvė. Tai patogus ir užtikrintas būdas interneto svetainėje reklamuoti Jūsų įmonės prekes ir paslaugas, pardavinėti jas internetu, bei didinti savo firmos pelną.

Taip pat mes galime sukurti specifinį modulį pagal konkrečius Jūsų poreikius.
2007 @ “OPTIMALUS ŽINGSNIS”. Visos teisės saugomos.